ESKİŞEHİR HABER DETAY SAYFASI

GÜRBÜZ MORKOÇ BAŞKENTİN FENOMEN ŞARKISI KLİPLENDİ

  • 09/02/2018 - 00:44:21
  • MÜZİK HABERLERİ
  • ESKİŞEHİR
  • KAYNAK: ALEM MEDYA RADYO REKLAM HABER HİZMETLERİ ESKİŞEHİR
gurbuz-morkoc-baskentin-fenomen-sarkisi-kliplendi

BAŞKENTİN FENOMEN ŞARKISI KLİPLENDİ



Ankara’da Tadım Kaçtı şarkısı ile sosyal Medya’da fenomen olan Gürbüz Morkoç’un yeni albümü çıktı.



Ankara’da tadım kaçtı şarkısıyla büyük beğeni toplayan ve daha önce “Yalnız Bir Gece” albümünün tüm gelirini kanser hastalarına bağışlayarak büyük takdir toplayan başarılı şarkıcı Gürbüz Morkoç, fenomen şarkısını kliplendirdi. 1 Şubat 2018 itibariyle dijital platformlarda yerini alan şarkının klibinde Sosyal Medya Fenomenlerinden Çorumlu Amir ve usta oyuncu Sinan Benger rol aldı. Ankara’nın en bilinen yerlerinde çekilen klipte Gürbüz Morkoç’un partnerliğini ise Azeri manken Feride Haşimi yaptı. Klibin yönetmenliği ise Sezai Yeşilyurt üstlendi.



Ankara’da Tadım Kaçtı şarkısı Ankaralı müzik severlerin büyük beğenisini kazandı. Ankara radyolarında istek alan ve birçok gece klübünde sanatçıların repertuvarında olmazsa olmazlar arasında yer alan şarkıya gösterilen büyük ilgiye kayıtsız kalamayan Gürbüz Morkoç albümün ilk klibini bu şarkısına çekti. Albümde ayrıca Söz ve müziği yakın zamanda kaybettiğimiz İbrahim Erkal’a ait Sevme şarkısı yer alırken yine Gürbüz Morkoç’a ait Ecel Olsan ve Alacağım şarkıları yer almakta.



Albümün gelirini yine kanser hastalarına bağışlayacağını dile getiren Gürbüz Morkoç  Kanser dernekleriyle organize edilen konserlerede ücretsiz katılmaya devam edecek



Video Klip Link: https://www.youtube.com/watch?v=L4pR-U6hU8s 



Yayindakiler ve Alem Medya Haber Tanıtım