MERSİN HAKKINDA SAYFASI

Cengiz Düğün Salonu Mersin

cengiz-dugun-salonu-mersin
cengiz-dugun-salonu-mersin
cengiz-dugun-salonu-mersin
cengiz-dugun-salonu-mersin
cengiz-dugun-salonu-mersin
cengiz-dugun-salonu-mersin
cengiz-dugun-salonu-mersin cengiz-dugun-salonu-mersin cengiz-dugun-salonu-mersin cengiz-dugun-salonu-mersin cengiz-dugun-salonu-mersin cengiz-dugun-salonu-mersin
Hakkında;

Salonumuz düğün,nişan,kına gecesi,sünnet dernek iş ve bayi toplantıları yemekli yemeksiz kutlamaları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Bu lüks mekan yemekli,yemeksiz sigara içilebilir dış mekanı ile değerli misafirlerimizi kusursuz bir şekilde ağırlamaktadır.

Yaklaşık 1000 kişi kapasitesi ile salonumuzda klima havalandırma,jeneratör,ses sistemleri ve sahne dekorasyonu bulunmaktadır. Nesih bir ortamda sorunsuz bir düğün yapmak isteyenler için SALON CENGİZ tercih etmeleri isabetli bir karar olacaktır. Mersindeki Düğün Salonları arasında en iyisi olmak ve bunu sürekli  kılmak için elimizden gelen her şeyi yaptık ve yapmaya  devam ediyoruz.

SALONUMUZUN 3 ANA PRENSİBİ BULUNMAKTADIR.
1-SALON TUTULMADAN ÖNCEKİ AŞAMA
Bu aşmada salon tanıtımı müşteriyi en iyi şekilde ve içtenlikle karşılamak fiyat konusunda gerçek bilgileri vermektir. Böylelikle müşterilerimiz düğün salonuna verecekleri toplam ücreti net olarak bilmekle beraber kendilerinden düğün günü hiçbir ekstra ücret talep edilmeyecektir. Ayrıca düğünden bir hafta önce çiftlerimizi prova için salonumuza davet edip törenle ilgili son düzenlemeleri yapmaktayız.


2-DÜĞÜN ANINDAKİ AŞAMA
Bu aşamada düğün sırasında en iyi hizmeti vermektir. Düğünde yapılan klasik programların dışında isteğe yönelik etkinlikler düzenlemekteyiz. Bunların yapılan düğün hatırası olarak kalacak olan video ve fotoğraf çekimleri günümüz teknolojisi ve profesyonel elemanlarımız tarafından sizlere sunulacaktır. Firmamız hijyenik ortamda özel olarak hazırlattığı yaş pasta ile düğün salonlarında pasta yenmez anlayışının önüne geçmeyi amaçlamış ve bunu da başarmıştır.

3- DÜĞÜN SONUNDAKİ AŞAMA
Hizmet sonrası bütün elemanlarımız doğruluğu ve dürüstlüğü ile sizleri memnun etmek önceliğimiz ve farkımızdır.

Cengiz düğün salonu olarak hizmette kaliteyi prensip edindik.
Mersindeki düğün salonları içerisindeki saygın yerimizi korumak için elimizden geleni yaptık ve yapmaya devam ediyoruz

Yorum yapmak için "Giriş" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Yorumlar;
İletişim Bilgileri