MERSİN HAKKINDA SAYFASI

Meriş Düğün Salonu Mersin

meris-dugun-salonu-mersin
meris-dugun-salonu-mersin
meris-dugun-salonu-mersin
meris-dugun-salonu-mersin
meris-dugun-salonu-mersin meris-dugun-salonu-mersin meris-dugun-salonu-mersin meris-dugun-salonu-mersin
Hakkında;

Meriş Düğün Salonu Mersin Çağdaşkent de bulunan Salon Meriş düğün davet salonumuzla 800 kişiye kadar düğün, nişan, nikah, sünnet, kına gecesi, davet, kokteyl, iftar yemekleri, yemekli düğün, lansman toplantıları, organizasyon veya şirket toplantılarınızda, mezuniyet ve seminerlerinizde hizmetinizdeyiz.

Mutluluğa ilk adım atacağınız en güzel günde her türlü isteğe cevap veren düğün paketleri, mükemmel şıklıktaki dekorasyonu, servis kalitesi ve özel menü seçenekleriyle, yükselen müthiş heyecanımızla ve profesyonel hizmetimizle farkımızı hissedeceksiniz.

Salon Meriş, tüm davetlere cevap verebilen esnek yapısı, dinamik ve güvenilir servis standardı ve misafirlerinize gösterdiği özel ilgiyle organizasyonlarınızın tam bir başarıyla geçmesini garantiliyor.. Yıldızlı gecelerin görkemini bir balo salonunda yaşamaya ne dersiniz? Modern çizgisi, standart üstü donanımları ve benzersiz aktiviteleriyle zamanı durdurmak isteyeceksiniz . Bir canlı yayın stüdyosunu aratmayacak özellikteki ses ışık ve görüntü sistemleri ile farklılığını gözler önüne seren salon Meriş Düğün salonu konseptin den uzak ve otel şıklığında dekoruyla...

Yorum yapmak için "Giriş" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Yorumlar;
İletişim Bilgileri
  • Çağdaşkent Mah. Mimar Sinan Bulv. No:59/B Meriş AVM üstü - Çocuk Hastanesi Civarı/ Toroslar / MERSİN
  • 3242235205
  • 05316516550