MERSİN HAKKINDA SAYFASI

Saray Düğün Salonu Mersin

saray-dugun-salonu-mersin
saray-dugun-salonu-mersin
saray-dugun-salonu-mersin
saray-dugun-salonu-mersin
saray-dugun-salonu-mersin
saray-dugun-salonu-mersin saray-dugun-salonu-mersin saray-dugun-salonu-mersin saray-dugun-salonu-mersin saray-dugun-salonu-mersin
Hakkında;

1995 yılında temelleri atılan salonumuz 1997 yılında M. Emin Demirbaş tarafından faaliyete geçirilmiştir. 1000 kişilik kapasitesi ile salonumuzun her köşesi siz misafirlerimizi memnun etmek için düzenlenmiştir.

Hayallerinize uygun, hayatınızdaki en önemli gününüzde, başarılı ekip çalışması ile birlikte, sizin yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Salonumuz rahatlığınızı sağlamak üzere tasarlanmıştır… Sizin isteklerinizi yerine getirecek bir personel ekibimiz olacaktır. Bu güzel gününüzde mutluluğunuza mutluluk katmak adına sürprizlerimiz de mevcuttur.

Saray Düğün Salonu mutluluğun başlangıç noktasıdır, evliliğe giden bu mutlu yolda saraylara layık siz konuklarımıza; söz, nişan, düğün, sünnet, balo, kokteyl, toplantı, mezuniyet kutlamaları ve her türlü toplantılarınızda mutlu anlar yaşatmaktayız. Size sadece unutamayacağınız bir günü yaşamak kalır.

Salonumuz;

Profesyonel ses sistemi, ışıklandırması, iklimlendirmesi ve servisleriyle size ve davetlilerinize eşsiz anlar yaşatacak.

Davetlerde müzik seçimi, müşterilerimizin yörelerine, zevklerine ya da özel isteklerine uygun olarak belirlenir. Organizasyon öncesinde hazırlanan repertuvarlar, profesyonel orkestra gruplarının canlı performansları ile sergilenmektedir.

Salonumuzda, hayatınızın en özel, en anlamlı gününü süslemelerimizle muhteşem bir hale dönüştürüyoruz. Seçeneklerimiz üzerinde birlikte konuşarak hoş bir konsept çalışmasıyla salonlarımızı en şık hale getirmekle işe başlıyoruz. Renkler ve biçimler hafızada kalabilen en önemli unsurlardır. Bunun için bu mekânı, seçtiğiniz renkleri içeren fiyonklar, masa sandalye süslemeleri, çiçekler, mumluklar, balonlar, ışıklar, volkan gösterileri gibi ekipmanlarla süslüyoruz.

Yorum yapmak için "Giriş" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Yorumlar;
İletişim Bilgileri