MERSİN HAKKINDA SAYFASI

Mersin Hantaş İnşaat

mersin-hantas-insaat
mersin-hantas-insaat
mersin-hantas-insaat
mersin-hantas-insaat mersin-hantas-insaat mersin-hantas-insaat
Hakkında;

Hantaş İnşaat olarak, 2008 yılından itibaren İnşaat ve Taahhüt alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Firmamız 8 yılı aşkın süredir Mersin genelinde birçok inşaatı, arsa konumundan iskân aşamasına kadar başarıyla tamamlamıştır. İnşaat sektöründe gücünden ve dürüstlüğünden taviz vermeyen güçlü, teknik, analitik ve dürüst yaklaşımı ile kaliteli hizmet anlayışına sahip firmamızın teknik elemanlardan oluşan profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile sizlere de hizmet vermek bizleri mutlu edecektir.

Firmamız inşaat sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri profesyonel ekibi ile sürekli takip etmekte ve inşaatlarımızda özellikle çevreye duyarlı, insan sağlığı açısından uygun, sağlamlık ve uzun ömürlü kullanıma sahip malzemeleri tercih etmekteyiz. Hantaş İnşaat olarak tamamladığımız projelerde, müşterilerimizle ilişkilerimizi hem satış sürecinde hem de satış sonrasında devam ettirmekteyiz.

İnşaat sektöründe farklılıklar yaratan ve insana doğaya, çevreye ve topluma değer veren anlayış ile tamamlanan farklı konseptlerdeki kaliteli modern konut projelerimiz, Hantaş İnşaat şirketimizi inşaat sektörünün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.

Müşteri memnuniyetini büyümede birinci koşul olarak gören müşteri odaklı şirketimiz ekonomik çözümler ile kaliteli zamanında projelerimizi tamamlayıp müşterilerimizin yatırımlarını en efektif şekilde kullanmalarını sağlamaktadır.

Yorum yapmak için "Giriş" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Yorumlar;
İletişim Bilgileri