MERSİN HAKKINDA SAYFASI

Mersin Vosser Otomotiv

mersin-vosser-otomotiv
mersin-vosser-otomotiv
mersin-vosser-otomotiv mersin-vosser-otomotiv
Hakkında;

Temel Değerlerimiz Müşteri Odaklılık,Güvenilirlik,Dürüstlük,Yaratıcılık,Kalite, Şeffaflık,İş Ahlakı,Ekip Ruhu.

 

Vizyon:

vosser Otomotiv olarak sürekli gelişimi, yenilikçiliği ve değişimi benimsemiş, faaliyet alanında kaliteyi artırmaya , müşteri memnuniyetini en yukarı taşımaya, mükemmelliği yakalamaya odaklanmış, kurumsal yapısıyla; çevresine güven veren öncü bir hizmet şirketi olmaktır.

 

Misyon:

Vosser Otomotiv olarak temsil ettiğimiz sektöre, en kaliteli şekilde, en cazip koşullarla hizmet vermek ; içimizde barındırdığımız şeffaflık, dürüstlük ve çalışma azmiyle birleştirerek, sektördeki hizmet anlayışını şekillendiren, koşulsuz müşteri mutluluğunu sağlamak ve son teknolojileri yakından takip etmek adına çalışan elemanlarımızın meslekleri konusunda eğitimlere katılarak bilgilerini tazelemek , kendilerini geliştirmek , son model test cihazlarını görmek , kullanım eğitimlerini almak ve bu cihazları temin ederek her zaman standartların üzerinde hizmet sunmaktır.

 

Kalite Politikamız:

Öncelikli olarak müşteri memnuniyetini sağlayarak sadık müşteri portföyü oluşturmak, çalışanların haklarını koruyan bir çalışma sistemi yaratmak. Hizmetlerimizi kalite standartlarımızın üzerine çıkartmak. Kaliteli hizmet yapısı ile siz değerli müşterilerinin beğenisini kazanmaktır.

Yorum yapmak için "Giriş" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Yorumlar;
İletişim Bilgileri