yayındakiler.com :Yerele Dair Ne Varsa : yayındakiler.com

Yayindakiler.com yıllarca bu sektörde başarılı çalışmalara imza atmış kaliteli ve tecrübeli bireyler tarafından güçlü bir zemin üzerine kurulmuş, Yerel medya  ve şehir portalı olarak ,il Radyolarını,Gazetelerini,Televizyonlarını ilin tüm haberlerini , 7/24 ,takipçileri ile buluşturan  online yayın portalıdır.

Amacımız;

Yerel medya'yı ulusal platformalara taşıyarak yerel medyanın sesini  tüm Türkiye'ye duyurmak ve Dünyanın neresinde olunursa olunsun Takipçileri ile buluşturmak.

 yayındakiler.com, en iyi hizmeti vermek ve kitlenizi etkilemek için burada.ilinizdeki radyoları bilgisayarınızdan veya cep telefonlarınızdan rahatlıkla dinlemenizi sağlayan yayındakiler Teknolojisi, ilinizin Yerel Gazetelerinide sizlerle buluşturuyor. Günlük gazete Manşetlerini okumanıza, ilinizin haberlerini öğrenmenize ,Tv'lerini izlemenize imkan sağlayan bir internet portalıdır.

 

Bu site (Yayındakiler.com) ,ASYAPIM REKLAMCILIK ,FİLMCİLİK SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ'ne ait olup münhasıran onun tarafından işletilmektedir. Kullanıcı olarak Yayındakiler.com'u kullanırken aşağıdaki koşullara uymayı baştan kabul edersiniz: 

Suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da yerel düzeyde, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek bir durum yaratan ya da teşvik eden, her tür ve şekilde iletim dahil olmak üzere; hiçbir tür yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalamamak ya da iletmemek; 

Bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da yasal düzenlemelerden kaynaklanan telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları dahil her türlü fikri ve sinai mülkiyet hakları ile korunan ya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da hakları elinde bulundurandan önceden yazılı izin almaksızın kullanmamak, üçüncü kişilerin kullanımına sunmamak; 

Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalamamak ya da iletmemek; 

Ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi, yazılım ya da malzeme postalamamak, iletmemek ya da kullanmamak, ticari anlamda haksız rekabete yol açacak davranışlardan kaçınmak. 

Bu hizmeti kullanırken,Yayındakiler.com'un yayınlanan her türlü yorum, bilgi ve verilecek linki denetlemek gibi bir zorunluluğu olmadığını baştan kabul etmiş sayılırsınız. Ancak Yayındakiler.com, yukarıda sayılan şartlara ve koşullara tamamıyla ya da kısmen uygun olmadığına karar verdiği her tür bilgiyi ve malzemeyi, değiştirme, yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma hakkını ve herhangi bir yasal, idari merciinin talebine yanıt vermek için her türlü bilgiyi açıklama hakkını her zaman saklı tutar. 

Sitede yer alan RADYO, TV ve GAZETELERİN yayın ve/veya logolarının içeriğinden Yayındakiler.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. Yayındakiler.com  yayınlarda ve baskılarda herhangi bir değişiklik, reklam yerleştirme uygulaması, kayıt yapmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları ve baskıları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala ,radyo’ya ve Gazete’ye aittir.

Telif Hakları Hakkında;

Telif Hakk? (RADYO - TV)

Telif hakları ile ilgili olarak, “TÜRKİYE RADYO TELEVİZYON KURUMU BAŞKANLIĞI” ve “Bilgi Teknolojileri ve iletişim Kurumu Başkanlığı” tarafından alınan bilgiler doğrultusunda karasal ve uydu üzerinden şifresiz olarak yayınlanan Radyo ve televizyon kanalları ile ilgili olarak; Web Radyo - Tv koşullarına göre bu yayınları kendi alt yapımız ve Tv Kanallarının embed kodları ile ücretsiz bir şekilde sitemiz üzerinden ziyaretçilerimize her hangi bir kurumdan veya kanaldan izin alınmadan verilebileceği belirtilmiştir. Ayrıca söz konusu yayınların üzerinde herhangi bir oynama yapmadan doğrudan verilebileceği ve ek olarak “FTA yani Free To Air” yayınlarda “Europe Broadcast Union’a” göre yayınlar kayıt edilmeden, yayında oynama yapılmadan direkt olarak verildiğinde yayıncı kanal hiçbir şekilde hak talep edememektedir.Yayındakiler.com adresinde bulunan yayınlar üzerinde herhangi bir değişiklik yapılmadan doğrudan aktarımı gerçekleştirilmektedir. 

Yapılan yayınların sorumluluğu tamamen yayını veren kuruluşlara aittir. Logo ve yayın hakları yapımcısına aittir.

Yukarıda detaylarına yer verilen Web Radyo-Tv koşullarına rağmen , portal yönetimi veya üyelerimiz tarafından paylaşılan Tarafınıza ait veya yetkisine sahip olduğunuzu beyan ettiğiniz ve sitemizde yer almasını istemediğiniz Radyo ve Tv’ler ile ilgili info@yayindakiler.com adresinden bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde yayindakiler.com portalımızda yer almasını istemediğiniz Radyo ve  Tv’ ivedilikle yayından kaldırılacaktır.

Telif Hakkı (Haber)

Sitemizde yer alan haberler,haberin içeriği, resmi, tamamen haber sağlayacısının (haberin alındığı linkin sorumluluğu altındadır. Diğer haberlerimiz ise üyelerimiz tarafından paylaşılmakta olup, üye haber paylaşımları içerikleri, resimleri dahil tüm paylaşımların sorumluluğu üyelerimize ait olup yayindakiler.com olarak kesinlikle sorumluluk kabul edilmemektedir. Haber sağlayıcısı tarafından ve&veya üyelerimiz tarafından gönderilen haber içeriğinin kişisel hak ve özgürlüğünüzü kısıtlayıcı,incitici ,yanıltıcı veya gerçeği yansıtmadığını  beyan ve ispat ettiğiniz takdirde bu ve buna benzer  haberler ivedilikle yayından kaldırılacaktır.  

Telif Hakkı ( Gazete)

Yayındakiler.com internet sitesinde yer alan tüm içerikler,Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36.ve 37.maddeleri esas alınarak oluşturulmaktadır.

http://mevzuat.meb.gov.tr/html/7981_5846.html

Kullanım şartları

Yayındakiler.com RADYO,TV,VİDEO, içeriklerinde bulunan herhangi bir video yada canlı yayın için telif hakkı talep eden hak sahipleri olduğunda, bu video yada canlı yayın linklerini sistemden derhal silecektir. Bunun için kullanıcılarına herhangi bir bilgi vermek zorunluluğu bulunmamaktadır. Sitede yer alan Radyo ve Tv,Video yayın ve/veya logolarının içeriğinden yayindakiler.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. Yayindakiler.com 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı. olarak hizmet vermektedir. Kaldırmamızı talep ettiğiniz yayın ve/veya logo’yu iletişim kısmından irtibata geçerek bildirebilirsiniz. En geç 7 gün içinde değerlendirilip gereken işlem yapılacaktır.

Yasal Sorumluluk:

Yayındakiler.com, içeriklerinde bulunan hiçbir video ,Tv yayın hizmetini kendi sunucularında barındırmamaktadır. Videolar veya canlı yayınlar, ilgili kurum yada kişilerin internet sitelerinden link kodu alınarak verilmektedir. Bu nedenle Yayındakiler.com, telif hakkı materyal, kanuna uygunsuzluk, yasanın suç saydığı fiilleri öven, suça özendiren, ticari olarak haksız rekabete neden olan, illegal bilgisayar yazılım tanıtan tüm videolar ve canlı yayınlar için hiçbir yasal sorumluluk üstlenmez, bu içerikler tespit edildiğinde sistemden derhal silinirler.

Yayındakiler.com’a yorum yazmakla, herhangi bir kullanıcının küçük düşürücü, haysiyet kırıcı, hakaret içeren, ya da yasal olmayan davranışlarından dolayı Yayındakiler.com’un sorumlu tutulamayacağını baştan kabul etmiş sayılırsınız. 

İş bu yasal uyarıyı onaylamakla yukarıda belirtilen taahhütlere aykırı tutum ve hareketleriniz nedeniyle Yayındakiler.com, diğer kullanıcılar, üçüncü kişiler veya yetkili merciler nezdinde karşılaşacağınız dava, tazminat vesair tüm taleplerin doğrudan muhatabı olduğunuzu ve  Yayındakiler.com’un bu hususta herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını kabul, beyan ve taahhüt etmiş addolunursunuz.

Yayındakiler.com bir As Yapım Reklamcılık,Filmcilik Ltd.şti. hizmetidir.

Bu Açıklamalar bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek ve uymanız  gereken kurallar ile sorumlulukları detaylı açıklamak üzere hazırlanmıştır. 

Yayındakiler.com Web Sitesi üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri, üyeleri ile yaptığı " Yayındakiler.com üyelik Sözleşmesi" ile belirlenen amaç ve kapsam dışında üçüncü şahıslara açıklamayacaktır.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın web sitemizi dilediğiniz zaman istediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz yayındakiler.com tarafından korunur. 

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve Web Sitesi'nde çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için Yayındakiler.com, gerektiğinde kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir. 

Üyelik veya web sitesi üzerindeki çeşitli formların doldurulması ve oylamaların yapılması suretiyle kullanıcıların kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (ad-soyad, telefon, adres veya e-mail adresleri gibi) Yayındakiler.com’a vermeleri gerekmektedir Yayındakiler.com Üyelik Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, talep edilen bilgileri Yayındakiler.com veya kendi bünyesindeki firmalarla paylaşabilir. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılır.

Yayındakiler.com, web sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. Yayındakiler.com, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Adınız ve soyadınız, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz gibi bilgileriniz ancak tarafınızdan web sitemize verildiğinde kaydedilir. 

Kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, e-mail adresi ve kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermekte olup, kısaca "Gizli Bilgiler" olarak anılacaktır Yayındakiler.com, işbu gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerden herhangi birini Yayındakiler.com ‘un işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Aşağıda belirtilen sınırlı durumlarda  Yayındakiler.com, işbu "Gizlilik Politikası" hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

 - Yetkili hukuki otoriteler tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan Kanun, Kanun Hükmünde kararname,yönetmelik vb.gibi hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklarda;

 -  Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesinde;

  -   Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi verilmesinin gerekli olduğu hallerde. 

Yayındakiler.com, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin saklanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almaya ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Yayındakiler.com ‘un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın web site'sine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda Yayındakiler.com'un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Yayındakiler.com, kullanıcılar ve kullanıcıların web sitesi'ni kullanımına dair bilgilerini teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir web sitesinin kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası bir web sitesi hakkında durum ve tercihleri saklayarak internetin kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, bir web sitesini kaç kişinin kullandığı, bir kişinin web sitesini hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiği ve sitede ne kadar kaldığı hakkında istatistiksel bilgileri elde etmek amacıyla kullanılabilir. Ayrıca kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak izinli pazarlama mesaj ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekte veya kullanıcıların e-mail adresinden veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için oluşturulmamiştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır, ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacıyla şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanız gerekmektedir. 

E-posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde, mesajın güvenliğinin garanti altına alınamaz ve göndereceğiniz e-postaların güvenliği sizlerin (kullanıcı'nın) sorumluluğundadır. 

Yayındakiler.com tarafından web sitesi dahilinde düzenlenen periyodik anketlere cevap veren kullanıcılardan talep edilen bilgiler,  Yayındakiler.com ve işbirliği içindeki kişiler tarafından bu kullanıcılara doğrudan pazarlama yapmak, istatistiki analiz yapmak ve veritabanı oluşturmak amacıyla kullanılmaktadır.

Yayındakiler.com kullanıcılarının şahsi bilgilerinin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. 

E-posta iletişimlerinde, mesaj şifrelenmediği takdirde, mesajın güvenliği garanti altına alınamaz ve gönderilecek e-postaların güvenliiinden Yayındakiler.com kullanıcıları sorumludur. 

Web sitemizde Yayındakiler.com tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verilebilir, Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ettiğiniz takdirde, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmeniz sizin menfaatinizedir. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından Yayındakiler.com  kesinlikle sorumluluk kabul etmez.

Yayındakiler.com işbu "Gizlilik Politikası" hükümlerini dilediği zaman web sitesi'nde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Yayındakiler.com değişiklik yaptığı "Gizlilik Politikası" hükümleri web sitesi'nde yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.

 

Siteyi kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyun. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır. 

Yayındakiler.com bir As Yapım Reklamcılık,Filmcilik Ltd.şti. hizmetidir. Bu metinde kullanılan "Kullanıcı" terimi, siteyi üye girişi yaparak veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir. 

Bu sayfada yer alan kullanım şartları, değişikliklerin yine bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla Yayındakiler.com tarafından herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir ve bu değiişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal geçerlilik kazanır. Kullanıcılar Yayındakiler.com hizmetlerini herhangi bir şekilde kullandıkları anda, bu sayfada yayınlanan şartları kabul etmiş sayılacaktır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul ederek, siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş kullanım şartlarını kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. (Kullanım koşullarında yapılacak değişiklik,eklenen ve çıkan maddeler ''Bilgilendirme''  sayfasında kullanıcıların bilgisine sunulacaktır.) Kullanıcı üye olduktan sonra  yayındakiler.com tarafından eklenen kullanım şartlarını kabul etmediği takdirde istediği an üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.Kullanım koşullarında yapılacak değişiklikten sonra ''kullanıcı'' üyeliğini iptal etmeyip  üyeliğini devam ettirdiği takdirde kullanım koşullarını yeni haliyle kabul etmiş sayılır. 

Yayındakiler.com kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak kaydedilmektedir. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, kullanıcı için siteyi ilk ziyaretinden itibaren daha kolay ulaşılır kılmaktır. 

Yayındakiler.com sitenin kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir. Aynı şekilde, web sitesinin işletme ve idaresinin hatasız ve kesintisiz olacağı, aksaklıklar kusur ve bozuklulukların düzeltileceği, web sitesinin zarar verici unsurlardan ve virüslerden temizlenmiş olduğu hususunda kullanıcıya herhangi bir öneri ve tavsiyede bulunmamakta ve bu hususlarda kullanıcıya herhangi bir güvence ve teminat verilmemektedir. 

işbu Yayındakiler.com 'daki bilgiler sadece kullanıcıyı bilgilendirmek amacı ile sunulmuş olup; hukuki, tıbbi, finansal, yatırım, vergi, muhasebe ve diğer benzeri konularda tavsiye niteliğinde değildir. Yayındakiler.com 'da yayınlanan bilgilere güvenerek yapacağınız herhangi bir işlemin sorumluluğu tamamen size aittir. 

işbu sitede üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlanmakta, üçüncü kişilere ait sitelerdeki içerik kullanılmaktadır. Üçüncü kişilere ait sitelerdeki bilgiler, ürünler ve hizmetler hiçbir şekilde işletilmemekte ve denetlenmemektedir. Ayrıca, bu durum üçüncü kişilerin web sitelerinin içeriğinin doğruluğu ve güvenirliğinin onaylandığı anlamına gelmemektedir. Bu nedenle üçüncü kişilerin web sitelerinde yer alan bilgi veya fikir konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir. Yine üçüncü kişilerin siteye verdikleri linklerin web içeriklerinin doğruluğu ve güvenilirliğinin tarafımızdan onaylandığı anlamı da asla çıkarılmamalıdır. 

Siteye yapılabilcek sadırı ve,veya virüs nedeni ile oluşabilecek yapısal sorunlarda Kod ve yazılım da dahil, sitede yer alan yazılı, görüntülü ve sesli fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca güvence altındadır. yayındakiler.com'un  yazılı izni olmadığı sürece sitede yer alan bilgiler; başka bir bilgisayara yüklenemez, değiştirilemez, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yeniden yayınlanamaz, postalanamaz, dağıtılamaz.  

Kullanıcılar, Yayındakiler.com 'un herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. Yayındakiler.com bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya attir. 

Bu Yayındakiler.com internet sitesine erişimden, sitede yer alan bilgilerin ve/veya portal hizmetlerinin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun Yayındakiler.com  yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri ve/veya portal hizmetlerini hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz. 

Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya üyelik kaydı yapılması veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi de bu yasaya dahildir. Yayındakiler.com, bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir. 

Yayındakiler.com link verdiği, banner yoluyla veya başka yollarla tanıtımını yaptığı site, ürün veya hizmetlerin içeriğinden ve kalitesinden sorumlu değildir. 

Yayındakiler.com web sitesi kullanıcıları web sitesine bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür içerik, yazılım ya da başka herhangi bir malzeme iletmeyeceklerdir. 

FiKRi VE SINAi HAKLAR 

Yayındakiler.com web sitesi kullanıcıları ticari anlamda haksız rekabete yol açacak, ticari itibardan faydalanma anlamına gelebilecek davranışlardan kaçınacak, web sitesinde yer alan mevcut içeriği hiçbir şekilde kopyalamayacaklardır. 

Yayındakiler.com’da yayınlanan içeriklerin başlık ve spotları kullanıcıların web sitelerinde, forumlarda kaynak belirtilerek kullanılabilir, ilgili linkler verilebilir. Ancak Yayındakiler.com’da yayınlanan tüm  ajansların, içeriklerinin fikri ve sınai hakları saklıdır. Sayılan ajansların önceden yazılı onayı olmadan, haber içeriklerinin, fotoğraflarının ve görüntülerinin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. 

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller Fikri ve Sınai Haklar ile ilgili yasal mevzuat gereğince korunmaktadır. 

Yayındakiler.com, web sitesi içerisinde yer alan yazılı,görsel haberler ve içeriklerinden dolayı sorumluluk kabul etmemekte olup, tüm sorumluluk ve haber üzerindeki haklar,haberin alındığı ajansa,Siteye ve&veya linkin sahibine aittir..Haber içeriğindeki, üzerindeki ve içerikte yer alan herhangi bir Fikri ve Sınai hak teşkil eden unsur ve tüm mülkiyet hakları ile alakalı yaptırım, ses ve/veya görüntü, mali ve yapımcı ve/veya icracı olmaktan doğan bağlantılı hakların, görüntü/ses/içerik sahiplerinin kişisel haklarının, tam ve tek sahibi haberin alındığı ajans olmakla birlikte tüm sorumlulukta haberin alındığı ajansa,siteye ve&veya linke aittir.  

Sitede yer alan RADYO, TV ve GAZETELERİN  yayın ve/veya logolarının içeriğinden Yayındakiler.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. Yayındakiler.com  yayınlarda ve baskılarda herhangi bir değişiklik, reklam yerleştirme uygulaması, kayıt yapmadığı gibi, tamamen FTA (Free To Air) yayınları ve baskıları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala ,radyo’ya ve Gazete’ye aittir.

işbu Kullanım Koşullarına, Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanır. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadığı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz duruma gelirse söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir. Ancak bu durum geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemez. 

Yukarıda yazılı hüküm ve hukuki ilişkilerin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde istanbul Mahkemeleri ve icra Daireleri yetkili kılınmıştır.

----------------------------------------------------------------------------

İMTİYAZ SAHİBİ

ASYAPIM REKLAMCILIK,FİLMCİLİK SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ.   Adına

Osman TEMİZ
osmantemiz@asyapim.com

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TİC.SİCİL NO
568574

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Telefon
0 850 840 30 22

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Faks
0216 606 14 24

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
e-mail
info@yayindakiler.com

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adres

Mehmet Akif Mh.Refah.sok.no:21/5 Çekmeköy / İstanbul

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

yayindakiler.com bir Asyapım Reklamcılık kuruluşudur.

 

 

İletişim

Not: Mesaj göndermek için yıldızlı alanları boş bırakmayınız.

Yayındakiler.com İletişim Formu

Adres:Mehmet Akif Mah. Refah Sok. No:21 Kat:2 D:5 Çekmeköy/ İSTANBUL

Telefon:0 850 840 30 22

Fax:0 (216) 606 14 24

E-Mail: info@yayindakiler.com