ADANA HAKKINDA SAYFASI

Adana Optimum

adana-optimum
adana-optimum
adana-optimum
adana-optimum adana-optimum adana-optimum
Hakkında;

Rönesans Holding bünyesindeki Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından 08 Nisan 2011’de açılan Adana Optimum, sosyal ve ekonomik anlamda bölgenin kalkınmasında önemli rol oynarken, bölgede özel bir sosyal yaşam alanı oluşturmuştur.

Alışveriş merkezi konseptinin giderek değiştiği günümüzde çok seçenekli yaşam alanı da yaratma amacıyla yola çıkan Optimum, marka karmasıyla seçkin alışveriş olanakları sunmaktadır.

Modern mimarisi, geniş alternatifli alışveriş seçenekleri ve eşsiz manzaralı terası ile, dünya mutfaklarından tatların sunulduğu yiyecek-içecek alanlarını bir arada bulunduran Adana Optimum farklılığını ortaya koymaktadır.

Müşterilerin sürekli ziyaret ettikleri bir yaşam alanı olan Adana Optimum, hafta içi ortalama günlük 27.000, hafta sonları ise günlük ortalama 62.000 kişiyi ağırlamaktadır.

Ön cephesi yeşillikler içinde eşsiz bir görüntüye sahip Seyhan nehri ve Hilton kavşağına bakan 145.000 m2’lik binada; 70.000 m2 kiralanabilir alanda Zara, Decathlon, 5M Migros, Koçtaş gibi anchorları, Avşar Sineması, Play bowling gibi eğlence mekânlarını, Pull& Bear, Stradivarius, Bershka gibi giyim markaları ve KFC, Pizza Hut, Arby’s, Baydöner ve Köfteci Ramiz gibi önemli gıda markalarını Adana’ya kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Adana Optimum, bünyesinde bulundurduğu 160 seçkin markayla sadece Adana şehrine değil, Tarsus, Mersin, Hatay ve Niğde gibi bölgelere yakınlığı ile müşteri profilini daha da zenginleştirmektedir. Adana Optimum, 12 kulvarlı bowling salonu ve 10 salonlu sinema merkezi ile de bölge halkına hizmet vermenin onurunu yaşamaktadır.

Yorum yapmak için "Giriş" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Yorumlar;
İletişim Bilgileri