ADANA HAKKINDA SAYFASI

Adana Yiğit AVM

adana-yigit-avm
adana-yigit-avm
adana-yigit-avm
adana-yigit-avm adana-yigit-avm adana-yigit-avm
Hakkında;

YİĞİT ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

 

1972 Yılında Toptan Halı Satışı Yaparak İlk Ticari Deneyimine Başlamıştır. 1988 Yılında Perakende Sektöründe Cihan Halı Sarayı Olarak İlk Şubesiyle Faaliyet Göstermiştir. Değişen Vizyonu İle 2002 Yılında İsim Ve Ürün Değişikliğine Giderek Yiğit Alışveriş Merkezi Olarak Perakende Sektöründe Hizmet Vermek Üzere Kurulan Şirketimiz; Beyaz Eşya,Halı,Mobilya,Elektronik Eşya, Elektrikli Küçük Ev Aletleri, Züccaciye Ve Ev Tekstili Gibi 40,000'ni Aşkın Geniş Ürün Yelpazesi İle Hizmet Vermektedir.

 

  Yiğit Mağazacılık Müşterilerine Nakit, Kredi Kartı Ve Senetli Satış Hizmeti Sunarak Uygun Ödeme Koşulları (24 Aya Varan Vade) Sağlamaktadır .İstanbul Genelinde Ümraniye, Dudullu, Sultanbeyli, Pendik, Ihlamurkuyu,Soğanlık olmak üzere 6 Şube, İstanbul Dışında Kahramanmaraş, Elazığ, Samsun, Malatya,Adana Olmak Üzere 5 Şube Toplamda 11 Şubesiyle 20.000 M2 Kapalı Satış Alanına Ve 400 Çalışana Sahiptir.

 

 Yiğit Mağazacılık “Evinize Değer Katar” Sloganı İle Aranılan Ve İhtiyaç Duyulan Kaliteli Her Türlü Ürünün Bulunabileceği, On binlerce Kalem Ürünün Satışa Sergilendiği Bir Alışveriş Konsepti Sunmaktır.

 

 Yiğit Markası; Müşterileriyle Kurduğu Duygusal Ve Samimi Bağı; Taviz Vermediği Kalite,Müşteri Odaklı Yaklaşımı, Sürekli Gelişim Ve Çalışanlarından Müşterilerine Kadar Hissettirdiği Dürüstlük İle Tüketicilerin Alışveriş Keyfini Doyasıya Yaşayabilecekleri En Doğru Adrestir.

 

 Misyonuz : Müşteri Talepleri Doğrultusunda Hizmet Sunarak Müşteri Memnuniyeti Sağlamak, Samimi,Dürüst,Güler Yüzlü Personel,Kaliteli Ürün,Uygun Ödeme Seçenekleri Ve Fiyat Garantisi İle Türkiye'nin Dört Bir Yanında Yeni Mazağa Zincirlerini Faaliyete Geçirip Büyüyerek Çok Katlı Mağazacılık Sektöründe Lider Olmak.

 

 Vizyonumuz : Zincir Mağazalarımızı En Son Teknolojik Gelişmeleri İzleyerek Yapılandırmak. Satılan Ürünlerin Kalitesine Ve Güvenilir Olmasına Dikkat Etmek.Ve Arkasında Durmak. Müşterilerimizin Öneri Ve Eleştilerine Önem Vermek. Çalışanlarının Sürekli Gelişimlerini Sağlamak İçin Eğitimlerine Yatırım Yapmak. Sektördeki Rakiplerin Örnek Aldığı Şirket Olmak.

Yorum yapmak için "Giriş" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Yorumlar;
İletişim Bilgileri