ADANA HAKKINDA SAYFASI

Adana Güven Kız Yurdu

adana-guven-kiz-yurdu
adana-guven-kiz-yurdu
adana-guven-kiz-yurdu
adana-guven-kiz-yurdu
adana-guven-kiz-yurdu
adana-guven-kiz-yurdu
adana-guven-kiz-yurdu
adana-guven-kiz-yurdu adana-guven-kiz-yurdu adana-guven-kiz-yurdu adana-guven-kiz-yurdu adana-guven-kiz-yurdu adana-guven-kiz-yurdu adana-guven-kiz-yurdu
Hakkında;

Hakkımızda

Başarının Çalışma Şartlarıyla Doğrudan Bağlantılı Olduğunun Bilinci İçerisinde Öğrencilerimize Güvenli,Huzurlu,Sıcak Aile Ortamı Sağlamanın Mutluluğunu Siz Değerli Öğrencilerimizle 15 Yıldır Paylaşmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz….

Özel GÜVEN Kız Öğr. Pansiyonumuz :2014 Yapımı Olup; Otel Konforunda, Deprem Yönetmeliğine En Uygun Şekilde İnşaa Edilip Yurt Ve Otel Binası Olarak Projelendirilmiştir.

Merkezi Konumu,Ulaşım Araçlarına Ve Yaşam Alanlarına Olan Yakınlığı Vede Hitap Ettiğimiz Üniversitelere Tek Otobüs & Dolmuş İle En Kısa Sürede Ulaşım İmkanı Sağlamaktadır.

 

Adana Güven Kız Öğrenci Pansiyonu, hem mimari yapısı, hem işletme anlayışı; varoluş felsefesi ve sunduğu yaşam olanaklarıyla, farklı, daha nitelikli, özgün, özgür ve ayrıcalıklıdır. Yaşamına konfor, huzur, farklılık katmak istiyorsan… Daha güvenli, daha keyifli bir ortamda, yaşamak istiyorsan; Adana Güven Kız Öğrenci Pansiyonu yerini al…

Atatürk İlke Ve İnkilapları İle Yürüdüğümüz Bu Yolda Siz Misafirlerimize En İyi İmkânlarla Hizmet Etmekteyiz. Yurdumuzun Hiç Bir Vakıf Ve Cemaat İle Bir İlişkisi Bulunmamaktadır.

Aynı Zamanda 12 Ay Boyunca Hizmet Vermekteyiz. Yurdumuzda Çalışan -,Master Ve Staj Yapan Ve De Adana’ya Gezi Amaçlı Gelen Yurtiçi-Yurtdışı Grup Öğrencileri De Yurdumuzda Konaklayabilmektedirler.

Yorum yapmak için "Giriş" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Yorumlar;
İletişim Bilgileri