ADANA HAKKINDA SAYFASI

Adana Tatilcan Turizm

adana-tatilcan-turizm
adana-tatilcan-turizm
adana-tatilcan-turizm
adana-tatilcan-turizm adana-tatilcan-turizm adana-tatilcan-turizm
Hakkında;

ARALIKSIZ HİZMET

Hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana hizmet kalitesini sürekli artırarak aralıksız bir şekilde hizmetlerini sürdürmekte olan Tatilcan Turizm, başarı odaklı çalışmaları ile ileri doğru atılımlar gerçekleştirmeyi bilmiştir. Bu da hizmet verdiğimiz kişi ve kurumların tüm seyahatlerini memnun bir şekilde gerçekleştirmesine olanak sağlamıştır. Siz de bu memnuniyeti yaşayabilmek için Tatilcan Turizm hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.


BİZ KİMİZ ?

Tatilcan Turizm olarak 2014 yılından bu yana turizm sektöründe hizmetlerimizi vermeye devam etmekteyiz. Her geçen gün artan bir müşteri portföyüne sahip olan firmamız özellikle tatilcanturizm.com üzerinden gerçekleştirmiş olduğu online ve çağrı merkezleri aracılığıyla otel rezervasyonlarınızı gerçekleştirmektedir. Çalışmış olduğumuz tesislerle ilgili doğru bilgi, uygun fiyatlar ve detaylı resimler sunduğumuzdan dolayı üyelerimize en güvenilir hizmetleri sunmaktayız.

Dünya genelinde 140 ülkeden üyeye sahip olan TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği)  üyesi olan firmamız tüm seyahat işlemlerinizin güvenli şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Yılın her günü tatil planlarınızı güvenilir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayan Tatilcan Turizm, güler yüzlü ve işini severek yapan çalışanlarıyla dilediğiniz gibi bir tatil yapmanıza olanak sağlamaktadır.

tatilcanturizm.com üzerinden online olarak tatil rezervasyonlarınızı gerçekleştirmenize olanak sağlayan firmamız sürekli olarak hizmet kalitesini artırarak yurt içinde bulunan pek çok otel ve tesiste en uygun fiyatlarla kalmanıza olanak sağlamaktadır. Online seyahat acentemiz üzerinden verdiğimiz bilgiler sayesinde tatillerinizle ilgili her türlü ayrıntıyı inceleme ve isteklerinize uygun otel seçenekleri arasından seçim yapma olanağına sahip olabilirsiniz.

EKİBİMİZ

Firma merkezimiz Adana’da olup uzman bir kadroyla hizmetlerimizi vererek tatil hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi planlıyoruz. Sadece çağrı merkezlerimizde çalışmakta olan ekibimizle dilerseniz online olarak dilerseniz de çağrı merkezlerimiz aracılığıyla otel rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin farklı bölgelerinde bulunan 2000 üzerindeki tesise ulaşmanızı sağlayan tatilcanturizm.com sayesinde otellerin uygunluklarına ve sunduğu hizmetlere bakarak otel rezervasyonlarınızı gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

KAPSAMLI ARAMA MOTORU

Tatilcan Turizm olarak 5 yıldızlı otellerden butik otellere, termal otellerden İslami otellere kadar çeşitli otel seçenekleri arasından istediğiniz özelliğe uygun otelleri sıralayarak sizin için en uygun fiyatlar arasından seçim yapmanıza olanak sağlıyoruz. tatilcanturizm.com üzerinden sunduğumuz arama motorumuz sayesinde isteklerinize cevap vermeyen oteller arasından seçim yapmakla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Yorum yapmak için "Giriş" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Yorumlar;
İletişim Bilgileri