ADANA HAKKINDA SAYFASI

Gogusgeren Turizm

gogusgeren-turizm
gogusgeren-turizm
gogusgeren-turizm
gogusgeren-turizm
gogusgeren-turizm
gogusgeren-turizm gogusgeren-turizm gogusgeren-turizm gogusgeren-turizm gogusgeren-turizm
Hakkında;

A grubu seyahat acentası  olan Göğüsgeren Turizm ;  Adana'da 40 yılı aşkın süredir profesyonel  ve eğitimli kadrosuyla siz gezi dostlarıyla birlikte güzel anılara yenilerini eklemeye devam etmektedir.

 

Göğüsgeren Turizm ailesi olarak deneyimli ve başarılı ekibimizle ;  Yurt içi ve Yurt dışı  kültür turları, okul, dernek, şirket, kulüp, ticaret ve sanayi odaları gezileri, bayi tanıtım toplantıları, otel rezervasyonları, uçak biletleri, gemi turları vb  hizmetler  ile siz değerli konuklarımıza en üstün hizmeti  vermekten  onur duyarız.

 

Tur programları ve kampanyaları ile her zaman ilklere imza atmış olan acentamız, güvenilirliği, samimiyeti, üstün teknolojisi, cazip fiyat ve koşulları, deneyimi ile büyük, orta, küçük boy işletme, kurum ve kuruluşların her tür kurumsal seyahat ihtiyacına ayrıca bireylere toplu çözümler sunmaktadır.

 

Göğüsgeren Turizm ;  koşulsuz müşteri  memnuniyeti  felsefesini  benimseyip, hizmetlerini sürekli iyileştirerek bölgesinde sektör lideri  ve saygın bir marka olma hedefi  için siz değerli misafirleri  başta olmak üzere tüm paydaşları ile birlikte yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Yorum yapmak için "Giriş" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Yorumlar;
İletişim Bilgileri