AĞRI HAKKINDA SAYFASI

Haspark Cafe

haspark-cafe
haspark-cafe
haspark-cafe
haspark-cafe
haspark-cafe
haspark-cafe haspark-cafe haspark-cafe haspark-cafe haspark-cafe
Hakkında;

Tek Menü Değil Aradığınız Herşey şiarıyla yola çıkan Haspark Cafe & Restaurant eşsiz lezzetlerin yanı sıra kaliteli hizmet anlayışı, yemek sektöründe yıllardır süregelen deneyimi ve şıklığının simgesiyle Ağrı’nın en gözde mekânlarından biri olmaya hızla devam ediyor. Zengin menümüzdeki speciallerimizin size özel şık sunumları ve eşsiz lezzetleri, sizi Haspark  Cafe’nin vazgeçilmezlerinden kılacak. Özel kapalı salonumuz ve açık mekanımızda iş yemeklerinizden grup toplantılarınıza Haspark Cafe’nin Dünya ve mutfağımızdan seçmelerlele yeni lezzetler tadabilir, tatlı çeşitleriyle kendinizi şımartabilirsiniz.Yenilenen dekorasyon ve menümüz ile mekanımızda hayatında özlediğiniz huzuru ve keyfi bulacaksınız.

Haspark Cafe & Restaurant yıllardır ilke edindiği kaliteli hizmet anlayışını tüm müşterilerine hissettirmeye devam ediyor. İşletme Müdürü Ayhan Yılmaz; “herzaman Kaliteli ve güler yüzlü personelle bu hizmet anlayışını devam ettiriyoruz. Dünya mutfağının lezzetlerini en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize sunup Aileleri ile huzurlu bir ortam yaratmak için var güçümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diyor.

İşletmemiz 2014 yılında Ağrı’da Haspark Avm içerisinde hizmet vermeye başlamış Türkiye’nin sayılı ve  Doğu Anadolu’nun tek açık mutfak özelliğine sahip şeffaf bir işletmedir.
Mutfak 5, Salon 6, Gişe 1, Bar 1 Personel hizmet vermekte olup işletmemiz 600 m2 alana sahip ve  bu 600’m2 nin 100’m2 si terastır.

Siz değerli misafirlerimize en şekilde ağırlamak için elimizden gelen hayreti göstermekteyiz.

Yorum yapmak için "Giriş" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Yorumlar;
İletişim Bilgileri