ANTALYA HAKKINDA SAYFASI

Antalya Ulu İnşaat

antalya-ulu-insaat
antalya-ulu-insaat
antalya-ulu-insaat
antalya-ulu-insaat antalya-ulu-insaat antalya-ulu-insaat
Hakkında;

Ulu İnşaat olarak,dürüst,güvenilir,kararlı,liderliğimiz; hızlı ve doğru organize oluşumuz;sahiplenme, kontrol ve denetimi başkalarına bırakmayan iş ahlakımız,uzmanlığı kanıtlanmış zengin çekirdek kadromuz ve ekibimizle;Türkiye de ve dünyanın değişik bölgelerinde beş yıldızlı otel inşaatları başta olmak üzere her türlü altyapı ve üst yapı işleri,sanayi tesisleri,iş merkezleri,hastane okul ve sosyal tesisleri,spor tesisleri, arıtma,villa ,konut ve rezidanslar,enerji,baraj ve yol işleri,tadilat işleri v.b yapılar inşa ediyoruz

Kısa sürede çok önemli projeleri başararak, bize güvenen iş çevrelerinin güvenlerine layık olmayı başarıp, memnuniyetlerini kazandık. Bu duruma gelmemizde emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız.

En tepeden en alt birime kadar; marka olmak iddiasının sorumluluğunu taşıyacak birikim, enerji, ekip ve donanıma sahibiz.

Vizyonumuz; Antalya’da, Türkiye’de, uluslar arası alanda yaptığımız ve yapacağımız her işte kalıcı üstünlükler sağlayarak, güvenilir bir dünya markası olmaktır.

Misyonumuz; Adımızın ve işimizin sorumluluğunu; gelecek kuşaklara dürüstlük ve onurla taşıyarak;’’ Başarı Odaklı ULU Kültürü’’nü kalıcı hale getirmektir.

Yorum yapmak için "Giriş" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Yorumlar;
İletişim Bilgileri