ANTALYA HAKKINDA SAYFASI

Antalya Özel Sevil Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu

antalya-ozel-sevil-yuksek-ogrenim-kiz-ogrenci-yurdu
antalya-ozel-sevil-yuksek-ogrenim-kiz-ogrenci-yurdu
antalya-ozel-sevil-yuksek-ogrenim-kiz-ogrenci-yurdu
antalya-ozel-sevil-yuksek-ogrenim-kiz-ogrenci-yurdu antalya-ozel-sevil-yuksek-ogrenim-kiz-ogrenci-yurdu antalya-ozel-sevil-yuksek-ogrenim-kiz-ogrenci-yurdu
Hakkında;

2010-2011 Eğitim döneminde T.C. Milli Eğitim Bakanlığı izni ile açılan yurdumuzun herhangi bir kuruluş ve dernekle ilişkisi olmayıp, bir aile şirketi olarak hizmet vermektedir.

Yurdumuzun amacı; öğrencilerimizin aile mekanını aratmayacak bir ortamda, bir taraftan birbiriyle arkadaşlık ederken, diğer taraftan huzur ve güven içinde ders çalışabilmeleri ve kazandıkları bölümünden en kısa zamanda mezun olarak topluma faydalı bireyler olmalarını sağlamaktır.

Yurdumuz 2010-2011 eğitim döneminde 21 kişilik kapasiteyle hizmet vermeye başlamış olup 2011-2012 öğrenim döneminde kapasite 72 kişiye çıkarılmıştır. Yurdumuz, Akdeniz Üniversitesine yaklaşık 10 dakikalık (650mt.) yürüme mesafesinde olduğundan, otobüs, dolmuş ve servis gibi ulaşım sorunu bulunmamaktadır. Bu imkan, öğrencinin ulaşım masrafından tasarruf etmesine olanak sağlayacaktır. Elektrik, ısınma ve su gideri yurdumuza aittir. Odalar; bir, iki, üç ve maksimum dört kişiliktir. Odalarda bazalı ortopedik yatak, kişiye özel giysi dolabı , kitaplık ve limitsiz kablosuz internet bulunmaktadır. Ayrıca, banyolar da sıcak su imkanı mevcuttur. Pencereler çift cam olup, yerler laminat ve halı kaplıdır. Isınma kalorifer sistemiyle sağlanmakta olup, ilgili Bakanlık Genelgesine göre yakılmaktadır. Odalar haftada en az bir kere elemanlarımız tarafından temizlenmektedir. Yurdumuzda 24 saat güvenlik ve kamera sistemi bulunmakta, giriş ve çıkışlar görevli tarafından kayda alınmaktadır. Yurda en son giriş saati hafta içerisinde 23.00, hafta sonu ise 24.00 dür. Ortak kullanım alanları (Etüd odası hariç) en geç saat 24.00 e kadar açıktır. Ayrıca, her kat ve odalarda duman dedantörü ve yangın ihbar sistemi bulunmaktadır. Yurdumuzun çamaşırhane bölümünde ise her öğrencinin ücreti karşılığında çamaşırını yıkaması ve ücretsiz ütülemesi mümkündür.

Yurdumuzda isteyen öğrenci ücreti karşılığında sabah kahvaltısı ve akşam yemeği yiyebilir.

Yorum yapmak için "Giriş" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Yorumlar;
İletişim Bilgileri