ANTALYA HAKKINDA SAYFASI

ANTALYA BIG YELLOW TAXI KONYAALTI BENZİN CAFE

antalya-big-yellow-taxi-konyaalti-benzin-cafe
antalya-big-yellow-taxi-konyaalti-benzin-cafe
antalya-big-yellow-taxi-konyaalti-benzin-cafe
antalya-big-yellow-taxi-konyaalti-benzin-cafe
antalya-big-yellow-taxi-konyaalti-benzin-cafe antalya-big-yellow-taxi-konyaalti-benzin-cafe antalya-big-yellow-taxi-konyaalti-benzin-cafe antalya-big-yellow-taxi-konyaalti-benzin-cafe
Hakkında;

Kurucumuz Ali Cenk Cenkoğlu’na bir otel odasında film izlerken ilham gelir. İlhamın ışığını yakan, filmde geçen Roy’s Motel & Café’dir. 
İnsanların uzun yol gezileri yaptığı Route 66 üzerinde Roy’s gibi motel, café ve benzinliklerin bir arada bulunduğu bir sürü istasyon vardır. Las Vegas’a giderken ya da California’ya dönerken oraya arabanızı çekip, yer, içer, depoyu doldurur devam edersiniz. 
Big Yellow Taxi Benzin de, Ali abimiz ve kız kardeşi Ahenk Deniz’in kafa kafaya verip Bob Dylan ve Joni Mitchell’i de yanlarına alarak kurduğu bir mola noktasıdır. 

Birbirinden ayırt etmesi gittikçe zorlaşan modern fancy mekanlarda minik tatlı salatanızın lezzeti ve hayatın kısalığı üzerine düşünebilir, tabaktaki porsiyonun gerçekliğini sorgulayabilirsiniz. 
İlhamını 1950’lerin American dinerları ve meşhur Route 66’sından alan Big Yellow Taxi ise, renkli Chevrolet Belair 1956 arabaların koltuklarında otururken tıka basa yiyip içmenin, arkadaşlarla muhabbetin, tuvalette karikatür okumanın, kendi deponuzu fullemenin yeri. 
Gerekirse tavlada yenilen arkadaşınızı sizin için itinayla deşifre eder, gerekirse garsonlarımıza swing dansı öğretir, kendizini her türlü rahat ve keyifli hissettiririz. 

Kurucumuz işine gücüne yurtdışında devam etse de, biz startını onun vermiş olduğu hareketi canlı tutmayı ve daha da geliştirmeyi hedefledik. 
Aldığımız yeni kararlar, konseptimizi yeni franchise noktalarıyla birlikte geliştirmeyi ve müşterilerimize çok daha fazla noktada yenilenmiş, canlanmış, lezzeti daha da artmış şekilde hizmet etmeyi kapsıyor.

Yorum yapmak için "Giriş" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Yorumlar;
İletişim Bilgileri