AYDIN HAKKINDA SAYFASI

Novada Soke AVM

novada-soke-avm
novada-soke-avm
novada-soke-avm
novada-soke-avm
novada-soke-avm
novada-soke-avm novada-soke-avm novada-soke-avm novada-soke-avm novada-soke-avm
Hakkında;

Turkmall,Sökelileri farklı bir alışveriş ve yaşam kültürü ile buluşturuyor…
Novada Outlet Söke, seçili kapalı alanları olan açık hava konseptine göre tasarlanmış, sofistike tasarımı ile outlet centerdan daha fazlasını vaad eden bir outlet alışveriş merkezidir.
Novada Outlet Söke, Ege mimarisinin sıcaklığıyla, zengin mağaza karmasını açıkhava konseptinde ziyaretçilerine sunacak , Söke’nin yeni yüzünü yansıtacak bir merkez olarak tasarlanmıştır.
Novada Outlet Söke, Söke ve Kuşadalılar için tüm günü değerlendirebilecekleri ALIŞVERİŞ ve YAŞAM ALANI, hem de şehirler arası yolu kullananlar için Söke girişindeki Kuşadası, Didim ve Bodrum gibi gözde turizm beldelerine gidecek olanların ilk uğrak yeri.
Novada Outlet Söke’de tekstilden aksesuara, mobilyadan ev dekorasyonu ve elektroniğe, gıdadan kafe ve restoranlara, eğlenceden çocuk dünyasına, her türlü alışveriş ihtiyacını tek adreste karşılanabiliyor.

TURKMALL

Türkiye’de alışveriş merkezi geliştirme ve yatırımı alanındaki öncülüğüne 1992’den bu yana devam eden Turkmall;  25 yıllık süre içerisinde 80’den fazla alışveriş merkezi geliştirdi, 50’den fazla alışveriş merkezini tamamladı. Bugüne kadar 6 milyon metrekarelik perakende inşaat alanı geliştiren Turkmall; projelerinde her yıl 150 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlıyor.

Sektöre aralarında Novada Outlet Söke, Novada Ataşehir, Novada Tokat, Novada Edremit, Novada Outlet Konya, Novada Outlet Akhisar, Novada Çarşamba, Novada Park Şanlıurfa, Novada Yozgat, Bulvar Samsun ve UNIQ İstanbul’un da dahil olduğu Türkiye ve Avrupa’nın en önemli, ödül kazanmış alışveriş merkezlerini kazandıran Turkmall; Türkiye’deki perakende pazarını geliştirmeyi öncelik olarak kabul ederek, Türk alışveriş merkezi sektörünün dinamiklerini belirleyen projelere imza atmaya devam ediyor.

Yorum yapmak için "Giriş" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Yorumlar;
İletişim Bilgileri