BALIKESİR HAKKINDA SAYFASI

Liman Avm

liman-avm
liman-avm
liman-avm
liman-avm
liman-avm
liman-avm liman-avm liman-avm liman-avm liman-avm
Hakkında;

Türkiye’nin en önemli inşaat firmalarından biri olan Ayhanlar Holding tarafından yatırımı gerçekleştirilen Bandırma Liman Alışveriş Merkezi, 29 Ekim 2011 tarihinde hizmete girmiştir. İstanbul ve İzmir’e yaklaşık 2.5 saat uzaklıkta yer alan Bandırma Liman AVM, kısa zamanda alışveriş ve eğlence anlayışına getirdiği yüksek standartlarla, sadece alışveriş değil, aynı zamanda bir "yaşam merkezi" olarak hizmet vermektedir.

Bandırma Liman AVM, Bandırma’lılar için tüm günü değerlendirebilecekleri bir yaşam alanı, şehirlerarası ve  deniz yolunu kullananlar için güvenli bir “Liman”dır. Liman AVM’de tekstilden aksesuara, elektronik eşyadan gıdaya, kafe ve restoranlara, eğlenceden çocuk dünyasına, her türlü alışveriş ihtiyacı tek adreste karşılanmaktadır.

Mimari projesi ülkemizde birçok önemli ve ödüllü projeye imza atan DPI Group tarafından hazırlanan Bandırma Liman Alışveriş Merkezi’nde, görsellik ve mimari çeşitlilik yenilikçi bir yaklaşımla ele alınmıştır. Alışveriş merkezinde, denizin kokusuyla yoğrulmuş Bandırma ilçesinin mimari dili olduğu gibi ortaya konulmuş, ilçenin geleneksel dokusuna modern bir uyum sağlanmıştır.

Her biri ayrı yaşam alanı olarak tasarlanmış olan Bandırma Liman AVM’nin geniş katları, ferah ve şık mimarisi ile sektördeki paydaşlarından farklı misyonlar üstlenmiştir. Bandırma’nın merkezinde yer alan Liman AVM, Türkiye’nin en seçkin ve üst düzey markalarına Bandırma’da ilk kez ev sahipliği yapmıştır. Özgün çizgisiyle Bandırma ve çevre ilçelerden hedeflediği müşteri profilini kısa zamanda yakalayan Bandırma Liman AVM, aylık ortalama 400 bin ziyaretçiyi ağırlamanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Liman Alışveriş Merkezi, bölgede ilk ve sadece Liman’da bulunan bir çok markayı da aynı çatı altında buluşturmuştur. Kusursuz mağaza karması, kafeleri, restoranları ve sineması ile alışveriş, eğlence ve lezzetin buluşma noktası olan Bandırma Liman AVM, özel günler için hazırlanan aktiviteleri ile de cazibe merkezi olmuştur.

Bandırma Liman Alışveriş Merkezi, Bandırma’ya önemli bir istihdam imkanı sağlarken, hem ulusal hem de yerel ekonomiye önemli bir katkı yapmaktadır.

Yorum yapmak için "Giriş" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Yorumlar;
İletişim Bilgileri