BALIKESİR HAKKINDA SAYFASI

Novada Edremit AVM

novada-edremit-avm
novada-edremit-avm
novada-edremit-avm
novada-edremit-avm
novada-edremit-avm novada-edremit-avm novada-edremit-avm novada-edremit-avm
Hakkında;

Novada Edremit

Novada Edremit; Balıkesir’in en büyük ilçelerinden biri olan Edremit’te, toplam 25.000 metrekare kiralanabilir alanı ve 65 markası ile yakın çevresinde 600.000, yaz aylarında ise yaklaşık 2,5 milyona yakın bir nüfusun alışveriş ihtiyacını karşılıyor. Novada Edremit; Edremit ve Akçay’ın yanı sıra Ayvalık, Altınoluk gibi Körfez çevresinde yer alan diğer bölgelere de hitap ederek, ulusal ve uluslararası yeni markaların yer aldığı mağazaları ve renkli etkinlikleri ile ziyaretçileri için yeni bir yaşam merkezi olmaya devam ediyor.

Turkmall

Türkiye’de alışveriş merkezi geliştirme ve yatırımı alanındaki öncülüğüne 1992’den bu yana devam eden Turkmall; 25 yıllık süre içerisinde 80’den fazla alışveriş merkezi geliştirdi, 50’den fazla alışveriş merkezini tamamladı. Bugüne kadar 6 milyon metrekarelik perakende inşaat alanı geliştiren Turkmall; projelerinde her yıl 150 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlıyor.

Sektöre aralarında Novada Outlet Söke, Novada Ataşehir, Novada Tokat, Novada Edremit, Novada Outlet Konya, Novada Outlet Akhisar, Novada Çarşamba, Novada Park Şanlıurfa, Novada Yozgat, Bulvar Samsun ve UNIQ İstanbul’un da dahil olduğu Türkiye ve Avrupa’nın en önemli, ödül kazanmış alışveriş merkezlerini kazandıran Turkmall; Türkiye’deki perakende pazarını geliştirmeyi öncelik olarak kabul ederek, Türk alışveriş merkezi sektörünün dinamiklerini belirleyen projelere imza atmaya devam ediyor.

Orakçı Group

30 yıllık geçmişinde yüksek performans sergilediği başarılı çalışmaları ile tanınan Orakçı Group; Türkiye’nin birçok bölgesinde belediyelerin kentsel katı atık yönetimi, kentsel temizlik hizmetleri, park, bahçe ve yeşil alanların düzenlenmesi ve bakım hizmetleri konularında faaliyet gösteriyor. Orakçı Group; yaklaşık 3.000 çalışanı ile kentsel hizmetlerin yanı sıra inşaat sektöründe konut projeleri, makina imalatında araç üstü ekipman imalatı ve ihracatı, otomotiv sanayinde plastik enjeksiyon ile kalıp alanlarında da çalışmalarını sürdürüyor. Sürdürülebilir büyüme sağlayacak projeleri arasına Novada Edremit Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ni de ekleyen Orakçı Group, öncü şirketlerden biri olarak çeşitli alanlardaki yatırımlarına devam ediyor.

Yorum yapmak için "Giriş" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Yorumlar;
İletişim Bilgileri