İSTANBUL HAKKINDA SAYFASI

Kanyon AVM

kanyon-avm
kanyon-avm
kanyon-avm
kanyon-avm
kanyon-avm
kanyon-avm kanyon-avm kanyon-avm kanyon-avm kanyon-avm
Hakkında;

Kanyon’da bulunan mağazalar haftanın her günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Erken kahvaltı veya geç akşam yemekleri için Kanyon’da bulunan bazı restoran ve kafeler ile Kanyon Cinemaximum ilgili saatler dışında da açık bulunmaktadır.

Kanyon’da bulunan tüm giriş ve çıkışlar engelli ziyaretçilerimizin kullanımına uygun şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca çarşı içerisinde giriş noktalarında tekerli sandalye bulunmaktadır. Aracıyla gelmek isteyen engelli ziyaretçilerimiz kendilerine ayrılmış özel otopark alanlarını ücretsiz olarak kullanabilirler.

Bebek Odası P1 katında hizmet vermektedir. Bebek Odası, ebeveynlerin ve bebeklerinin tüm ihtiyaçlarını düşünerek özenle hazırlanmıştır.

G katında bulunan Kanyon Info’dan 10:00-22:00 saatleri arasında Kanyon içerisinde günlük kullanımınız için bebek arabası alabilirsiniz.

Dua odası P2 katında yer almaktadır.

2.300 araçlık otoparkımızda araba ve motosikletiniz için rahatlıkla yer bulabilir veya Kanyon’a metro, otobüs veya minibüsle ulaşabilirsiniz.

 • Eczacıbaşı Topluluğu

  Eczacıbaşı Topluluğu

  Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.

  Eczacıbaşı bugün, temel olarak yapı ürünleri, sağlık, tüketim ürünleri alanında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.

  Topluluk, dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik sağlık gereçleri fabrikalarından birine sahip bulunuyor. Temizlik kağıtları pazarında ise Türkiye'de liderliği elinde tutuyor.

  Topluluğun sermayesi halka açık kuruluşlarını EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. oluşturuyor.

  Eczacıbaşı, dördü yabancı ortaklı olmak üzere toplam 41 kuruluşu, 12.450 çalışanı ve 2014 sonu itibariyle 7,4 milyar TL cirosu ile Türkiye'nin önde gelen sanayi toplulukları arasında yer alıyor.

  Yaşam standardını yükseltmek
  Kuruluşundan itibaren Eczacıbaşı, çalışmalarında çağdaş, kaliteli, sağlıklı ve sürdürülebilir bir yaşam için gerekli türden ürün ve hizmetlerin üretilmesine yönelmiş bulunuyor. Türkiye'de ilk hazır ilaç üretimini 1952'de gerçekleştiren Eczacıbaşı, her ikisini de Türkiye'de ilk kez gerçekleştirdiği seramik sağlık gereçleri üretimini 1958'den, hijyenik kağıt ürünleri üretimini ise 1970'ten bu yana sürdürüyor.

  Kalıcı rekabet üstünlüğü
  Ürün ve hizmetleri ile Türk toplumunun sağlıklı geleceğine katkıda bulunmayı temel hedef kabul eden Topluluk, bu yöndeki çalışmalarını sürekli geliştirebilmek amacıyla, bünyesindeki kuruluşların da sağlıklı bir yapıya sahip olmalarını sağlayacak, rekabet üstünlüklerini kalıcı kılmayı hedef alan bir yönetim anlayış ve uygulamasını benimsemiştir.

  Eczacıbaşı, 1942 yılından bu yana geliştirdiği kurum değerlerini, rekabetin derinleşip küreselleştiği günümüzün gereklerine uygun bir yönetim felsefesinin temeli kabul etmektedir.

  Katılımcı yönetim
  Kuruluşların kendilerini sürekli yenileyebilme becerisini kazanmaları amacıyla yapılan bu çalışmaların merkezinde Bütünsel Kalite Yönetimi yer alıyor. Kalitenin bir yaşam biçimi olarak benimsendiği Eczacıbaşı'nda çağdaş yönetim sisteminin değerleri tüm yönetim alt sistemlerinde yaygınlaştırılıyor. Aynı amaçla, bütün çalışanların stratejik planlama sürecinde yer almalarını sağlayabilmek için, kapsamlı ve gelişen bir İnsan Kaynakları Yönetimi programı uygulanıyor. Böylece, dünyaya ve değişime açık, öncü girişimcilik ruhunu canlı tutan bir ortam oluşuyor. Topluluk ayrıca, sürdürülebilir kalkınma ilkelerini; toplam kalite, çevre ve insan kaynakları yönetim sistemlerinden oluşan mevcut iş mükemmelliği modeliyle bütünleştirmeyi hedefliyor.

  Yenilikçilik, yaratıcılık ve inovasyonun özendirilmesi
  Günümüz koşullarında yaşanan hızlı değişim sürecinde kuruluşların ayakta kalabilmesi, sürekli gelişme anlayışıyla birlikte ürün, hizmet veya süreçlerini iyileştirmesi, geliştirmesi, gerektiğinde yenilerini sunmasına, değişimin önüne geçebilecek şekilde fark yaratmasına bağlıdır. Dolayısıyla yaratıcılık,yenilikçilik ve inovasyon, gözlemlenebilir, ölçümlenebilir ve geliştirilebilir bir yetkinlik olarak kuruluşların sürdürülebilir rekabet gücünü artırmada çok önemli bir araç oluyor. Bugün ve gelecekte kuruluş performans göstergelerine etki edecek, rekabet avantajı kazandıracak nitelikte farklılıklar yaratabilme gücünü sağlayan yaratıcı düşünme zemininin gelişmesi, tüm sektörler için vazgeçilmez bir durumda.

  Bu çerçevede, Eczacıbaşı Topluluğu genelinde:

  • Kuruluşlarda yaratıcılık, yenilikçilik ve inovasyonu teşvik eden bir ortam oluşmasını sağlamak,

  • Ürün, süreç ya da hizmet anlamında yaratıcı ve yenilikçi farklılıklar ortaya koymak için fikrin ortaya çıkışından uygulamada somut çıktılarının gözlemlenebilmesine kadar olan her aşamada bireylerin ve/veya takımların yaratıcı, yenilikçi ve inovatif düşünce yaklaşımı göstermelerine zemin oluşturmak,

  • Çalışanların gerek bireysel gerekse takım çalışmaları sırasında kuruluş stratejik hedef ve iş sonuçlarında somut etkileri gözlemlenebilecek yaratıcı ve yenilikçi katkılarını artırmak amacıyla İnovasyon Ödüllleri veriliyor.

 • İŞ GYO

  İŞ GYO - İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

  İş GYO, deneyimi, finansal gücü ve markasının saygınlığı ile Türkiye’de gayrimenkul piyasasının güçlenerek büyümesi için önderlik etmektedir. Tamamı dünya standartlarında, Türkiye’nin önde gelen gayrimenkullerinin yer aldığı portföyü ile bu hedef doğrultusunda ilerlediğini gösteren Şirket, akılcı yatırımları ve gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında ilgi uyandıran Kanyon Projesi gibi başarılı proje seçimleriyle portföy değerini sürekli olarak artırmakta; gayrimenkul piyasasındaki büyüme potansiyeli ile sektörün ihtiyaçlarını yakından takip ederek sektör için artı değer yaratmaktadır.

  "Kanyon'da; konutlarıyla, çarşısıyla, ofisleriyle bir bütün olarak tasarlanmış, sosyal ve kültürel etkinliklerle her an yaşayan, toplumla ve çevresiyle bütünleşen, eğlenceli bir dünya yarattık. Proje ortağımız Eczacıbaşı Topluluğu ile hayata geçirdiğimiz Kanyon, sahip olduğu konseptiyle dünyanın sayılı merkezlerinden biri olurken, Türkiye'de ve Avrupa'da bir ilki gerçekleştirmiştir."

 • The Jerde Partnership International Los Angeles

  The Jerde Partnership International Los Angeles

  Jerde Partnership, unutulamayacak deneyimler yaşatan ve her gün milyonlarca insanı kendine çeken eşsiz yerler tasarlayan bir görsel mimari ve şehir planlama firmasıdır. Jerde tarafından tasarlanan mekanları her yıl yaklaşık 800 milyon kişi ziyaret etmektedir.

  "İnsanlar iyi vakit geçirdikleri bir yeri asla unutmazlar, oraya tekrar tekrar gitmek isterler. Biz de Jerde Partnership olarak eşi benzeri olmayan mekanlar yaratıp, insanlara unutamayacakları deneyimler yaşatmayı seviyoruz. Bizim için önemli olan onlara bu olumlu duyguları her gün yeniden hissettirmek. Kanyon da işte böyle bir yer."

 • Tabanlıoğlu Mimarlık

  Tabanlıoğlu Mimarlık

  Tabanlıoğlu bir önceki nesilden devraldığı mimari sorumluluğun bilincinde olarak, mimari gündemi her boyutta yakından izleyen donanımlı, yaklaşık kırk mimardan bir grupla çalışmalarını sürdürmektedir. Tabanlıoğlu, Türkiye’de bir ilk olarak, Şubat 1998’de aldığı ISO 9001 standardı ile detaylı tariflenmiş iş yerleri, alışveriş merkezleri, çok amaçlı kompleksler gibi büyük boyutlu projelerin yanısıra iç mimari projeler ile her skalada çalışmalarına devam etmektedir.

  "Bana göre Kanyon’un en vurucu, en güçlü yönü sokakta alışveriş yapma keyfini, konforlu ve yeşillikler içinde, modern ve seçkin bir ortama taşıyor olması. Farkı yaratan yaşamı, işi alışverişi ve eğlenceyi kapalı kutulardan, açık havanın ferahlığına kavuşturmak."

 • Arup

  Arup

  1990 yılında kurulan Arup Türkiye, yerel yetenek ve bilgi ile uluslararası tecrübeyi ileri düzeyde birleştirerek mühendislik ve proje yönetimi alanındaki hizmetlerini sunmaktadır. Arup'un multi-disipliner yaklaşımı, yurtiçi ve yurtdışında, kültürel, endüstriyel, alışveriş merkezi, ofis ve altyapı sektörlerinde çalışmasını sağlamaktadır. Kanyon'un tüm mühendislik ve tasarım aşaması proje yönetimi hizmetleri, Arup tarafından ana firma olarak üstlenilmiştir.

  "Dünya çapında kazanılmış mühendislik birikimleri bu projede bir araya getirildi. Büyük emeklerle ortaya çıkan bu eserin, dünyadaki benzerleri arasında saygın bir yere sahip olacağından ve küresel takdir göreceğinden eminiz ve bundan büyük mutluluk duymaktayız."

 • Sevil Peach

  Sevil Peach

  Kanyon evlerinin iç mimari konsept çalışmasını Brigitte Weber ile yürüten Sevil Peach, “hayallerin gerçekleştirilebileceği bir yaşam ortamı” yaratma anlayışından yola çıkarak, Kanyon evlerinde “yaşamı, duvar ve kapılar gibi gereksiz engellerden arındıran, serbest ve geniş iç mekanlar” yaratmayı amaçlamıştır.

  "İnsanların kendilerini özgür hissedebilecekleri, aynı zamanda güveni ve hareketi bir arada yaşabilecekleri, nefes alan özel bir yer Kanyon. Çok yönlü bir yaşamın içinde yer alan Kanyon evlerinin iç mekan tasarımı ise tıpkı Kanyon’un geneli gibi şık ve aynı zamanda rahat ve fonksiyonel detaylardan oluşuyor. İç mimari tasarımını üstlendiğimiz bu dünya, hem sosyal hem duygusal yaşamı renklendiriyor, çeşitlendiriyor."

 • Brigitte Weber

  Brigitte Weber

  Kanyon evlerinin iç mimari konsept çalışmasını Sevil Peach ile yürüten mimar Brigitte Weber “işlevsellik yoksa estetik ve dekorasyon anlamını yitirir” görüşüne dayanan Bauhaus ekolünü izleyerek, evlerin iç mekanlarının işlevsel olmasına öncelik vermiştir. Bu konsept çerçevesinde, banyo ve mutfakları izole mekanlar olmaktan çıkararak, ev yaşamının vazgeçilmez alanları arasına sokmuştur.

  "Kanyon’un mimari yapısı çok heyecan verici. İç mimari tasarımda da en güçlü ilham kaynağım bu oldu. Şehrin kalbinde, yeşillikler içinde, doğal formlar, teraslar, bahçeler, estetik ve görkemli bir yapı… Biz de doğadan renkler ve doğal malzemelerle bezedik Kanyon’u. İnsanların modern şehir anlayışından uzaklaşmadan, kendilerini bağımsız ve özel hissedebilecekleri bir dünya yaratmak üzere yola çıktık."

Kanyon otoparkının aylık abonelik ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi için irtibat numarası: 0212 317 53 73

Vale hizmeti her gün 10:00’da başlamakta ve son araba çıkana kadar devam etmektedir.

Kanyon Taksi ise hergün 24 saat hizmetinizdedir.

Acil durumlar için ambulans hizmeti bulunmaktadır.

Kanyon Info içerisinde yabancı misafirlerimizin iadelerini hemen alabileceği Tax Free noktası bulunmaktadır.
Sertifikalarımız:

Yorum yapmak için "Giriş" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Yorumlar;
İletişim Bilgileri