KAYSERİ HAKKINDA SAYFASI

KayseriPark

kayseripark
kayseripark
kayseripark
kayseripark
kayseripark
kayseripark kayseripark kayseripark kayseripark kayseripark
Hakkında;

Kapılarını 2006 yılında açan Orta Anadolu’nun en gözde Alışveriş ve Yaşam Merkezi Kayseri Park, açıldığı günden bu yana Kayserilileri alışveriş, eğlence ve kültür aktiviteleriyle buluşturuyor. Sunduğu farklı alternatiflerle tam bir ‘yaşam merkezi’ olan Kayseri Park, marka karması içinde ünlü Türk ve Dünya markalarını barındırıyor. 

Artaş İnşaat grubu yatırımlarından biri olan Kayseri Park, 64.000 metrekarelik toplam kapalı alan içerisinde 27.000 metrekare kiralanabilir alan ile; her tarza, her yaşa ve beğeniye hitap edebilen Vakko, W Collection, Mango, Nike, Swatch, Boyner, Lc Waikiki, Marka Park, Abdullah Kiğılı, Mac, Starbucks Coffee gibi ulusal ve uluslar arası 130 mağaza ile hizmet veriyor. Yaklaşık 1000 kişiye istihdam sağlayan Kayseri Park, aylık ortalama 650.000 ziyaretçi ağırlıyor. Kayseri Park'ın 2000 araç kapasiteli otoparkı ücretsiz olarak hizmet veriyor. 

Kayseri’de sosyal yaşamın bir numaralı adresi olan Kayseri Park’ta, işletmeciliği Mars Group’a bağlı Cinemaximum Sinemaları hizmet veriyor. 9 salonlu, 1340 koltuk kapasiteli ,tam donanımlı, ileri teknolojisiyle vizyon filmlerini maksimum konforda sunan Cinemaximum Sinemaları, özellikle hafta sonları Kayserililer için önemli eğlence alternatifi olarak öne çıkıyor. Kayseri Park fast food katındaki iç oturum alanları ve terası ile Türk ve Dünya mutfaklarından seçme lezzetler sunarak her gün yüzlerce kişiyi agirliyor.

Yorum yapmak için "Giriş" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Yorumlar;
İletişim Bilgileri