TOKAT HAKKINDA SAYFASI

Novada Tokat

novada-tokat
novada-tokat
novada-tokat
novada-tokat
novada-tokat
novada-tokat novada-tokat novada-tokat novada-tokat novada-tokat
Hakkında;

Novada Tokat, kente canlılık getiren 90 mağaza, 15 kafe-restoran  ve eğlence alanlarıyla Tokat’ın yeni yaşam alanı olmaya devam ediyor. Tokat şehrinin ilk ve tek alışveriş merkezi olan Novada, Yeşilırmak  Nehri’nin kıyısında Tokat’ın yeni ve modern yerleşim yerlerinin arasında yer alıyor. 2014 yılından beri hizmet veren alışveriş merkezi; zengin marka karmasının yanı sıra Türk ve dünya mutfağının seçkin örneklerini bir arada tutan restoran ve kafeleri ile Tokat’ın çekim merkezi olmayı sürdürüyor.

Turkmall 

Türkiye’de alışveriş merkezi geliştirme ve yatırımı alanındaki öncülüğüne 1992’den bu yana devam eden Turkmall; 25 yıllık süre içinde 80’den fazla alışveriş merkezi geliştirdi, 50’den fazla alışveriş merkezini tamamladı. Bugüne kadar 6 milyon metrekarelik perakende inşaat alanı geliştiren Turkmall; projelerinden her yıl 150 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlıyor.

Sektöre aralarında Novada Outlet Söke, Novada Ataşehir, Novada Tokat, Novada Edremit, Novada Outlet Konya, Novada Outlet Akhisar, Novada Çarşamba, Novada Park Şanlıurfa, Novada Yozgat, Bulvar Samsun ve UNIQ İstanbul’un dahil olduğu Türkiye ve Avrupa’nın en önemli, ödül kazanmış alışveriş merkezlerini kazandıran Turkmall; Türkiye’deki perakende pazarını geliştirmeyi öncelik olarak kabul ederek, Türk alışveriş merkezi sektörünün dinamiklerini belirleyen projelere imza atmaya devam ediyor.

Yorum yapmak için "Giriş" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Yorumlar;
İletişim Bilgileri