YALOVA HAKKINDA SAYFASI

YalovaStar

yalovastar
yalovastar
yalovastar
yalovastar
yalovastar
yalovastar yalovastar yalovastar yalovastar yalovastar
Hakkında;

Star AVM, 26 Aralık 2014 yılında Yalova’nın en büyük ve görkemli Alışveriş Merkezi olarak faaliyete geçmiştir. Çok kısa sürede Yalova ve komşu illerin alışveriş, eğlence, kültür ve yaşam merkezi olmuştur. Herkese hitap eden zengin mağaza portföyü, çocuk eğlence merkezi, yiyecek ve içecek alanı, onlarca ulusal markanın bünyesinde katılımı ile Yalova’nın en büyük Alışveriş Merkezi olmuştur. Tüm ürünlerde güvenilir ve istikrarlı fiyat politikası ile kalite, hizmet ve güveni ilke edinmektedir. Tüm misafirlerinin güvenilir ve huzurlu bir ortamda alışverişlerini yapabilmeleri için tüm detayların düşünüldüğü sıcak bir yaşam merkezi olmayı hedeflemektedir. İçinde olduğu sosyal yapının, diğer kurumlarıyla birlikte iş yapabilmeyi ve ortak paydalar etrafında bir araya gelebilmeyi kendisine misyon edinen Star Alışveriş Merkezi ”Yalova’nın Parlayan Yıldızı” olmaya devam etmektedir.

Star AVM’de misafirlerimizin kendilerini evlerinde hissedebilmeleri amaçlanmıştır. Star AVM yaklaşık 10.000 metre kare kapalı alanıyla, 5 kattan ve tüm katları birbirine bağlayan yürüyen merdivenleri, katlara pratik çıkışı sağlayan asansörleri, skylight tavan, geniş etkinlik alanı ve ferah ortamıyla ziyaretçilerine rahat gezinti ve alışveriş yapabildiği bir atmosfer sunmaktadır. Star AVM ayrıca lokasyon olarak kentin merkezinde olması, İstanbul Deniz Otobüsü karşısında yer alması, ilçe minibüs durağı ve marinanın karşısında olması ile de tüm şehir halkının kolayca ve kısa zamanda ulaşabileceği bir noktada yer almaktadır.

Misafirlerimiz, kendileri ve sevdikleri için alışverişlerini yaparken; periyodik olarak gerçekleştirilen canlı müzik aktiviteleri, çocuk animasyon ve gösterileri, moda günleri defileleri, çeşitli sergiler ve sanat aktiviteleri birbirinden özel hediyeler kazandıkları kampanyalarla, Star AVM’de hoş vakit geçirmektedirler. Yılın 365 günü 10:00 – 22:00 saatleri arası açık olan alışveriş merkezimizde ”365 Gün Aktivite” sloganıyla Star AVM ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatmaya devam etmektedir

Yorum yapmak için "Giriş" yaparak yorum yapabilirsiniz.
Yorumlar;
İletişim Bilgileri