ESKİŞEHİR HABER DETAY SAYFASI

GÜLDEN TAŞKIN, 2. single çalışması

  • 14/03/2018 - 12:44:19
  • MÜZİK HABERLERİ
  • ESKİŞEHİR
  • KAYNAK: ALEM MEDYA RADYO REKLAM HABER HİZMETLERİ ESKİŞEHİR
gulden-taskin-2-single-calismasi

Gülden TAŞKIN , 2. single çalışması "Hayır" la müzikseverlere yeniden merhaba diyor.

 Gülden TAŞKIN,  vokalist olarak sahne deneyimi kazandıktan sonra  yorumcu kimliği ve güçlü sesiyle yeniden karşımıza çıkıyor.

 İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Türk Müziği Devlet Konservatuarı mezunu olan Gülden TAŞKIN, Bülent ERSOY, Muazzez ABACI, Seda SAYAN, Demet AKALIN,  Gülşen ve Tuğba ÖZERK  gibi birçok isimle aynı sahneyi paylaştı.

 Hayır isimli şarkının söz ve müziği ünlü popçu  Berksan 'a aranjesi ise son dönemlerin en başarılı produktörlerinden Turaç Berkay'a ait. Bu şarkının klibini ise Erkan Nas çekti. Klibin renkli ve farklı kıyafetlerinin stylingini Deniz Can Kutlu hazırladı. Saç Mehmet YİĞİT PARİS ve makyajda Saime ÖZTÜRK imzası bulunuyor. Klipte Gülden TAŞKIN'a Batuhan Şaraplı  eşlik etti. Albüm fotoğraflarını ise Cüneyt Gazioğlu çekti.

 TBM PRODUCTION & DMC  iş birliği ile bu şarkıyı tüm digital platformlardan dinleyebilirsiniz.GULDEN TAŞKIN HAYIR ŞARKISINI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ... https://www.youtube.com/watch?v=jKFqJozbgxAALEM MEDYA RADYO REKLAM HABER HİZMETLERİ